Donna Inese piedāvā!

„Hennas Mandalu konstruēšana”

 

 

 

 

Informācija par nodarbību datumiem jau tuvākajā laikā!

 

 

 

 

 

Reģistrācijai sūti savu vārdu, uzvārdu, tel. nr. un e-pastu!

 

 

**************************************************

 

Manas 5 enerģētiski jaudīgās Hennas Mandalas ir bijušas dižpārdoklis jau vairākus gadus. Tās ir pieprasītas, pārzīmētas, kopētas, atdarinātas un vienalga neatklātas.

 

Kā uzkonstruēt Mandalu, kas ļauj sasniegt dzīvē iekāroto? Kā noteiktu elementu, simbolu un ciparu kopums spēj sakustināt vibrācijas tā, lai veidotos notikums? Kas ietverts katrā Mandalas saturā un kā pārvaldīt un iztulkot notiekošo?

 

Esmu nolēmusi dalīties un skolot! Divu nodarbību ciklā došu iespēju saprast, ko nosaka katrs cipars, kādi simboli nes kādu karmu, kā savienot neiespējamo, lai izveidotos skaistums un kā uzkonstruēt savu Mandalu! Svaigas Hennas pastas valdzinājums, vēdiskās astroloģijas zināšanas, maģiskuma jutekliskums un sievišķības māksla pāri visam. Šādas nodarbības notiks pirmo reizi! Tas ir jaunums!

 

Trīs grupas. Ierobežots dalībnieku skaits. 2.5h katra nodarbība. Divas nodarbības.

 

Apgūsim ciparu skaidrojumu no 1-9 plus divciparu skaitļi, balstoties uz vēdisko astroloģiju. Apgūsim katra cipara simbolisko izskatu un attēlojumu. Trennēsim roku ar svaigas Hennas pastas konusu dažādu Mandalas formu attēlošanā – ziedi, elementi, formas, nianses. Veidosim Mandalu konstrukcijas.

 

Kas ir Mandala?

Mandala ir enerģētiski spēcīgu simbolu kopums, kas samazina nemieru un ļauj atgūt prāta skaidrību sarežģītu situāciju risināšanai, palīdz koncentrēties un izprast iekšējās pasaules mijiedarbību ar ārējo pasauli. Mandala veicina garīgu un fizisku dziedināšanu un palielina izpratni par notiekošajiem procesiem dzīvē un cilvēkā pašā. Vēsturiski mandalas saistītas ar tantriskajām praksēm, kurā gūtas slepenas zināšanas caur enerģētisko simboliku un atraisīto aktivitāti.

 

Kā veidotas manas 5 jaudīgās Mandalas?

Lai atraisītu noteiktas vibrācijas, sakustinātu procesus, nojauktu šķērļus un radītu iespēju lauku, es, pēc vēdiskās astroloģijas planētu simbolikas un enerģētiskām vibrācijām, esmu radījusi piecas konkrētas mandalas, kas vērstas un noteiktu mērķi. Šīs mandalas jau vairākus gadus, kopš esmu tās radījusi, ir viennozīmīgi, klientu iecienītākās izvēles priekšgalā. Tās ļauj saprast, kāds ir mandalā ievītais vēstījums un ko tā iespējami spēs dot.

Klientu jūsmīgās atsaukmes un neticamie stāsti par notikumiem, kuru sakustina un atrais katra no šīm mandalām ir apliecinājums tam, kas tās tiešām reāli strādā, jo saslēdz kosmosu ar cilvēku un karmu ar dzīves īstenību. Magiskums un iespējas caurvij visu Hennas pasauli.

 

Apzinoties mandalu spēku, jaudu, enerģiju un spējas, es vēlējos radīt konkrētas mandalas, kas varētu sniegt rezultātu uz konkrētu sfēru un jomu. Cilvēki nereti man konsultācijās vaicā konkrētu atbildi kā risinājumu viņu problēmai vai tēmai. Taču nav iespējams ar vienu rokas vēzienu atrisināt visas problēmas, tāpēc man radās ideja apkopot vienas mandalas ietvaros konkrētu simbolu, ciparu un savienojumu kombināciju, kas sakustinās noteiktas vibrācijas, lai rezultātā mēs varētu sasniegt noteiktu mērķi ar vienas mandalas palīdzību. Unikāli ir cilvēku stāsti pēcāk, kādas bijušas izmaiņas viņu dzīvē, pateicoties noteiktai mandalai.

 

Esmu pateicīga par zināšanām, kas man ļauj veidot un konsutruēt šāda veida apzinātus zimējumus, apkopojot simbolus, numeroloģiskos ciparus un enerģētiskās jaudas, tādā veidā radot zīmējumus, kas cilvēkiem izpilda pasūtījumus un dod rezultātus.

 

 

 

 

(c) 2014., HennaGuru.eu

izstrādāts: WebWizard