Hennas zīmējumu katalogs

Katalogā ir savietotas vairāk kā 1000 fotogrāfijas ar zīmējumiem, ornamentiem, rakstiem un simboliem!

 

Kad Hennas māksla ir kaislība, mīlestība un dzīvesveids, tad rakstu dažādība ir darba radošā daļa. Katra cilvēka individuālās vēlmes, ieceres, sapņi un pasūtījumi tiek ietverti galvu reibinošos rakstu musturos, ļaujot simboliem rotaļāties ar elementiem, tikt bagātinātiem ar detaļām un rezultātā katrs zīmējums savā unikālajā stilā atspoguļo tieši konkrēto brīdi.

 

Hennas mākslai ir gadsimtiem senas tradīcijas, kas ļauj balstīt vēsturiski spēcīgus atslēgas rakstus mūsdienu interpretācijas plūdumā.

 

Smelies idejas, gūsti iedvesmu vai izvēlies zīmējumu, ko vēlies tieši sev!

Mazliet par hennu...

Hennas tetovējumi ir lieliska iespēja rotāties un izdaiļot savu ķermeni. Hennas tetovējumi ir zīmēti no dabīgas hennas pastas. Henna ir vidēja izmēra krūms, kas aug subtropu joslās un hennas auga lapas novāc divas reizes gadā. Tās žāvē un sasmalcina. Hennas tetovējumiem nepieciešamo hennas pastu gatavo no hennas auga lapu pulvera, pievienojot vēl citas dabīgas sastāvdaļas – ēteriskās eļļas, skābuma aktivizatoru, cukura masu un miecvielas. Hennas tetovējums ir dabīgs.

 

Hennas tetovējums ir ideāla alternatīva īstam tetovējumam, jo hennas tetovējums ir noturīgs divas nedēļas. Tas ir pietiekoši ilgs laiks, lai apjaustu, vai ar šādu tetovējumu ir iespējams staigāt visu dzīvi, vai varbūt jāuzzīmē jauns hennas tetovējums, ar uzlabojumiem, lai sajustu savu īpašo izjūtu, kas ļautu izvēlēties pareizu tetovējumu.

 

Hennas tetovējums ir modes aktualitāte numur viens gan Latvijā, gan pasaulē. Hennas tetovējumus uz savas ādas izvēlas gan vietēji pazīstamie cilvēki, gan pasaules slavenības. Hennas tetovējumi ir ideāla izvēle roku rotāšanai, kāju apzīmēšanai, kā arī jebkuru citu vietu uz ķermeņa iespējams apzīmēt ar hennas tetovējumu. Hennas tetovējumam izmantotā hennas pasta ir dabīga un nav kaitīga ādai, tāpēc to var uzklāt jebkurai ķermeņa vietai.

 

Hennas tetovējums ir ļoti enerģētiski jaudīgs instruments, ar kuru iespējams iekustināt notikumu gaidu vai atraisīt jaunus iesākumus. Hennas zīmējumi savus rakstos ietver astroloģijā apskatīto planētu simboliku, tādejādi atraisot noteikto planētu vibrācijas un viņu realizāciju dzīvē. Hennas tetovējumi var būt kā instruments, ar kuru iegūt noteiktas korekcijas dzīvē. Hennas tetovējums var būt ļoti jaudīgs instruments, ar kuru iegūt vēlamo. Upaiju jeb kompensāciju sakombinēti ornamenti ir hennas tetovējumu ezoteriskā enerģija.

 

Hennas tetovējumi ir autentiskas un tradicionāla māksla. Tā ļauj izpaust iekšējas noskaņas un realizēt sapņus. Hennas tetovējumi ir nekaitīgi ādai. Ādas saskarme ar hennas pastu ir dabīga, jo hennas tetovējumus zīmē ar dabīgo hennas auga pastu, kas satur vienīgi dabīgas vielas, bez sintētikas, krāsvielām vai konservantiem.

 

Dabīga henna pasta ir derīga vien trīs dienas. Tas nozīmē, ka hennas tetovējumi ir dabīga izvēle, kā rotāt savu ķermeni. Ādas slāņi iesūc sevī hennas pastu. Hennas tetovējumiem izmantotā hennas pasta oksidējoties ar ādas olbaltumvielām iegūst toni, kas savu piesātinātāko nokrāsu iegūt 48 h pēc pastas notīrīšanas no ādas. Tas nozīmē, ka hennas tetovējumi ir pacietības, lēnprātības un mīlestības. Jau tradicionāli vēsturē hennas tetovējumi tika izmantoti kā līgavas rotāšanās veids. Tie ietvēra sevī spēcīgus simbolus un vēstījumus, kas jaunajai ģimenei ļāva apbruņoties ar dzimtas spēcinošo enerģiju jaunas dzīves cēlienam. Tādejādi hennas tetovējumi jau izsens ir uzskatīti par jaudīgu instrumentu un tajā pašā laikā, hennas tetovējumi var būt skaista rota, kas ir galvenais, kamdēļ mūsdienās hennas tetovējumi ir kļuvuši tik populāri.

 

Hennas tradīcijas, tāpat kā hennas tetovējumi, ir bez laika noilguma un vēsturiski pazīstami jau vismaz 5 tūkst.gadu. Hennas tetovējumu tradīcija ir pazīstama visās kultūrās un dažādās valstīs tradicionāli ir dažāda ornamentika un nozīme zīmējumiem.  Hennas tetovējumi nav vienveidīgi, tie pauž kultūras vēsturi un tradīcijas. Nav spēcīgāku tradīciju pierādījuma kā hennas tetovējumi. Hennas tetovējumi ļauj izpaust dziļākās sajūtas.

 

Hennas tetovēšana ir kā meditācija. Katrs zīmējums ir kā ieiešana savas apziņas dzīlēs. Hennas tetovējumi ļauj paust intuīciju un savus potenciālus. Ļaujoties procesam, rokas slīd un hennas tetovējumu veido sirds, nevis roka. Sirds ir lielākais instruments, kas ļauj paust, just un galva ir vien instruments, kas realizē hennas tetovējumu vai jebko dzīvē. Tieši tamdēļ hennas tetovējums ir kā spēcīgs instruments.

 

Hennas tetovējumi ir mana dzīve. Tā ir katra izrealizētā dzīvē. Hennas tetovējumi ļauj just, elpot, dzīvot un būt. Hennas pasaule ir mana pasaule. Hennas pasta ir mans instruments un mana sirds ir mana galvenā planēta. Hennas tetovējumi ir mans kurss un mans ceļš. Tas var kļūt par jebkura ceļu, tāpēc ļauties hennas tetovējuma maģijai ir mazākais, ko jebkurš ir nopelnījis savā labā.

x

(c) 2014., HennaGuru.eu

izstrādāts: WebWizard