Lai pierakstītos uz hennas zīmējumu lūdzu zvanīt, rakstīt īsziņu vai sūtīt e-pastu.

 

Inese Dāvidsone

E-pasts: inese.davidsone@gmail.com

Mob.tel. +371 28 303 179

 

Cenas hennas gleznojumiem:

  • Atsevišķa simbola hennošana - Euro 30
  • Vienas rokas vai kājas hennošana - Euro 40
  • Abu roku vai kāju hennošana - Euro 60

 

Hennas zīmēšana notiek Rīgā, Latvijas zinātņu akadēmija, 10.stāvs, 1008.kab.

 

Zīmējumiem uz apjoma summu no Euro 200 varam vienoties par klientei/klientēm izdevīgu vietu Latvijā un ārpus tās.

 

Dāvanu kartes

 

Individuāla meistarklase

Unikāla iespēja seno hennas gleznojumu mākslu apgūt individuāli. Tas ir vērtīgs ieguldījums savā estētiskajā un mākslas izaugsmē. Vai arī tā var būt lieliska dāvana tuvam cilvēkam. 2 h meistarklases cena Euro 99. Visi darba materiāli iekļauti cenā. Meistarklases beigās tiek izsniegts sertifikāts.

 

Hennas ballīte

6-10 cilvēku grupai iespēja uzzināt senās hennas gleznojumu tradīcijas, apgūt pirmās praktiskās iemaņas pastas plūdumam un ornamenta veidošanai uz darba lapām, tad radīt savu mākslas darbu uz papīra un visbeidzot uzzīmēt to uz savas vai draudzenes ādas. Tās ir aizraujošas 3 stundas, kas ļauj apgūt jaunu prasmi, radoši, aizraujoši un vērtīgi pavadīt laiku un par piemiņu sev uzgleznot mākslas darbu sev uz ādas. 3 h ballītes cena Euro 250. Visi darba materiāli iekļauti cenā.

 

Korporatīvi pasākumi

Iespēja iegūt hennas gleznojumu uzņēmuma svinību laikā. Mākslinieces laika takse Euro 80 stundā, plus darba materiālu cena, izrietoši no cilvēku skaita.

 

Fotosesijas

Henna gleznojumi uz ādas ļauj mākslinieciski rotāt ķermeni ar ornamentiem, ziediem, rakstiem un kompozīcijām. Tā ir brīnišķīga iespēja rotāties ar senu kultūru tradicionālo mākslu. Īpaši skaisti ir hennas gleznojumi gatavojoties Grūtniecības fotosesijai vai Kailfoto fotosesijai.

 

! Hennas zīmējums pilnvērtīgāko krāsas piesātinājums iegūst 24-48h pēc uzzīmēšanas, jo šajā laikā hennas pasta oksidējas un, reaģējot ar ādas olbaltumvielām, iegūst brūno toni.

Sadarbības partneri:

(c) 2014., HennaGuru.eu

izstrādāts: WebWizard